facebook-fanpage
.


Koszyk
jest pusty

Środek odtłuszczający DASTY DEGREASER CLASSIC

21,00 zł brutto

dostępność -

Aktualny koszt dostawy to: 0,00 zł
Wiecej na temat dostaw znajdziesz tutaj

Oblicz rate

 

Dasty Degreaser Classicśrodki czyszczące

1000 ml                  

O produkcie

Dasty Degreaser Classic, od dzisiaj w praktycznej okrągłej butelce,  jest płynem czyszczącym do twardych powierzchni o silnym działaniu odtłuszczającym. Jego zaletą jest różnorodność zastosowań.

 

Dasty Degreaser Classic zawiera specjalne składniki, używane w Europie wyłącznie przez  firmę Dasty. Nie zawiera rozpuszczalników. Działanie środka oparte jest na użyciu kombinacji substancji powierzchniowo czynnych, skutecznych szczególnie w usuwaniu takich zabrudzeń jak naturalny i mineralny tłuszcz, kurz i zanieczyszczenia środowiska zewnętrznego.

 

 

Charakterystyka

Różnorodność zastosowań.

Silne działanie odtłuszczające.

Formuła niezawierająca rozpuszczalników.

Natychmiastowe działanie.

 

Gdzie i jak używać

Dasty Degreaser Professional jest idealnym detergentem do

czyszczenia:

Silnie zabrudzone powierzchnie zarówno w domu jak i poza –idealny do usuwania brudu pochodzenia mineralnego, (przypalonego oleju, smogu itp. ), czyszczenia przeróżnych powierzchni (rolety okienne, plastikowe i metalowe meble ogrodowe, grille, motocykle, plamy na tkaninach, sztuczne rośliny itp.), jak również odplamiania np. kołnierzyków i mankietów przed normalnym praniem.

 

Nie używać na materiałach zawierających poliwęglan (przezroczysty plastic [plexiglas] na kaskach, reflektorach samochodowych i motocyklowych, kabinach prysznicowych etc.)

 

Produkt należy rozpylić bezpośrednio na powierzchnię. W przypadku uporczywego brudu, należy pozostawić produkt na ok. 4-5 minut, a  następnie spłukać;

 

Uwaga: Dla kolorowych powierzchni lub materiałów przed zastosowaniem na całej powierzchni należy najpierw wykonać test trwałości koloru w niewidocznym miejscu, aby uniknąć ewentualnych odbarwień.

Dla zastosowań innych niż poniżej wymienionych należy użyć Dasty Degreaser Professional a dla powierzchni ze stali nierdzewnej używać Dasty Inox Professional, aby uniknąć potrzeby spłukiwania powierzchni i czekania na wyschnięcie.


Poniżej  - ponad 100 zastosowań Dasty Degreaser Classic:

Dom

 

Szafki kuchenne, blaty kuchenne, okapy i filtry, patelnie, kuchenki gazowe, piekarniki, płyty ceramiczne, krajalnice,  zamrażarki, lodówki, grzejniki, rolety okienne, plamy na ścianach pokrytych farbami zmywalnymi, podłogi na zewnątrz, posadzki garażowe, szyby kominkowe i piecowe, plamy na dywanach i wykładzinach, plamy na tapicerkach tekstylnych i skórzanych, parapety kamienne, śmietniki, ekspresy do kawy, przełączniki do światła, lampy, framugi drzwiowe i okienne, popielniczki, sztuczne rośliny, miotły, telefony, szkolne piórniki, plecaki, plamy z atramentu.

 

 

Usuwanie plam

 

Kołnierzyki i mankiety koszul, plamy z masła, czekolady, majonezu, 

https://drive.google.com/drive/folders/0BxDuVBe3QCdBYl9SZkNfbTFEY1k

 

 

Składniki:


 

 

  • · Pirofosforan tetrapotasowy
  • · C9-11 pareth
  • · Ethanolamine
  • · Coco Alkyamine Etoxylate
  • · PPG-5-laureth-5
  • · Kwas cytrynowy
  • · EDP
  • · CI 47005
  • · CI 45350

 

___________________________________________________________________________________________________________