facebook-fanpage
.


Koszyk
jest pusty

Listwa mechaniczna

15 375,00 zł brutto

dostępność -

Czas oczekiwania na towar 14 dni

Aktualny koszt dostawy to: 0,00 zł
Wiecej na temat dostaw znajdziesz tutaj

Oblicz rate

Listwa zgarniająca przeznaczona jest do kształtowania podłoża pod budowaną ulicą, placem, chodnikiem.

Zakres szerokości pracy listwy wynika z jej długości, która może byc regulowana płynnie w zakresie od 0,94 m do 7,6 m. Na specjalne zamówienie możliwe jest wykonanie listwy o długości od 0,94 m do 9m.

Zaletą listwy jest jej pełna funkcjonalnośc objawiająca się tym, że może ona byc wykorzystywana do prac o małej szerokości począszy od 0,94 m np. przy wykonywaniu chodników i wówczas może byc ciągniona ręcznie za pomocą uchwytów będących na wyposażeniu, a skończywszy na maksymalnej szerokości 7,6 m przy wykonywaniu ulic , placów i wówczas jest ciągniona mechanicznie.

Zmontowana listwa może byc transportowana za pomocą urządzenia mechanicznego np. koparki wyposażonej w widły, bądz łyżkę ( możliwe jest łapanie listwy na dwa sposoby )

W przypadku pracy na dużych powierzchniach listwa może pracowac w ten sposób, że jej jeden koniec z zamontowanym wózkiem jedzie po krawężniku, bądz już ułożonej kostce, zaś na drugim koncu listwy może byc zamontowana podpora ślizgowa i jedzie ona ( ślizga się ) po specjalnym prowadniku np. rura, profil.                  

Listwa może byc łamana kątowo w zakresie od 0 do 5 stopni i do realizacji tej czynności pomocny jest specjalny dzwignik.

Wyposażenie listwy w ten wyżej opisany dodatkowy dzwignik umożliwia składanie listwy przez jedną osobę.

Dobre wyprofilowanie zgarniaków  listwy powoduje, że jest ona skuteczna w profilowanu podłoża co skutkuje minimalizacją powtórzeń ( cofnięc ), co ma duży wpływ na minimalizację czasu wykonywania pracy.

___________________________________________________________________________________________________________